کارشناسان ما در خدمت شما هستند
    66464045 (خط ویژه)  88765541    88756190
تعرفه ویژه همکار

دارالترجمه رسمی چند زبانه نوید با گردآوری گروهی کامل از مترجمان رسمی زبان های مختلف شامل انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ترکی استانبولی، اسپانیایی، ایتالیایی و غیره این آمادگی را دارد تا خدمات ترجمه رسمی خود را با تعرفه ویژه به همکاران محترم، دارالترجمه های رسمی، مراکز ترجمه، موسسات اعزام دانشجو و آژانس های مسافرتی ارائه دهد.

لازم به ذکر است که دارالترجمه رسمی نوید خدمات ترجمه رسمی را به صورت مستقیم در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت و با تعرفه همکاری (تخفیف ویژه) و شرایط ویژه به همکاران محترم ارائه می کنند.

دارالترجمه رسمی نوید در حال حاضر با چندین دارالترجمه و موسسه اعزام دانشجو و موسسات مرتبط دیگر در تهران و سایر شهرستان ها همکاری مداوم دارد. تعرفه مناسب، دقت و سرعت عمل در کار از عواملی است که موجبات رضایت همکاران محترم را برای همکاری با این مرکز فراهم نموده است.

همکاران محترم برای اطلاع از شرایط ویژه همکاری دارالترجمه رسمی نوید می توانند با تلفن مدیر مسئول دارالترجمه رسمی نوید تماس حاصل کرده و یا اطلاعات خود را در قسمت تماس با ما وارد نمایند و اطمینان داشته باشند که بعد از بررسی به سرعت با آن ها تماس گرفته خواهد شد.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دارالترجمه رسمی نوید می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح