کارشناسان ما در خدمت شما هستند
    66464045 (خط ویژه)  88765541    88756190
نرخ و تعرفه ترجمه رسمی

دارالترجمه رسمی نوید با سابقه درخشان این افتخار را دارد تا به عنوان مرکز اصلی و مستقیم (بی واسطه) ترجمه رسمی تهران بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و تعرفه ترجمه را با جمع آوری کادری مجرب و متخصص از مترجمان رسمی دادگستری، کارشناسان رسمی دادگستری، وکلا  و کارشناسان و متخصصان امور مهاجرت کاری و ویزا خدماتی در سطح اول جهانی به مشتریان خود در سراسر ایران و جهان ارائه نماید. دارالترجمه رسمی نوید خود را متعهد می داند تا نیازهای مشتریان خود را با دقت و کیفیت بالا و در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ گوید.

دارالترجمه رسمی نوید دارای دپارتمان های تخصصی ترجمه رسمی مدارک به زبان های متفاوت می باشد. متاسفانه کمبود مترجم رسمی در برخی زبان ها مثل زبان اسپانیایی، ترکی و ..... موجب ایجاد اختلال و طولانی شدن پروسه دریافت ویزای بسیاری از هم میهنان شده است. دارالترجمه رسمی نوید خود را متعهد به حل این مشکل دانسته و توانسته است با گردآوری گروهی مجرب از مترجمان این زبان ها کنار هم خدمات ارزنده ای را به مشتریان خود در سراسر ایران و جهان ارائه نماید.

لازم به ذکر است دارالترجمه رسمی نوید مبتکر دارالترجمه رسمی چندزبانه (Multilingual)  می باشد که ترجمه رسمی مدارک را به زبان های مختلف به صورت مستقیم بر عهده دارد.

لازم به ذکر است مشتریان دارالترجمه رسمی نوید می توانند از تخفیف ویژه خدمات دارالترجمه رسمی نوید بهره مند گردند.

 

 

 

برچسب ها: نرخ ترجمه، تعرفه ترجمه، قیمت ترجمه، ترجمه ارزان، تخفیف ترجمه، دارالترجمه ارزان، تعرفه دارالترجمه، تعرفه ترجمه رسمی، نرخ ترجمه رسمی، قیمت ترجمه رسمی، تعرفه مصوب، تخفیف ویژه

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دارالترجمه رسمی نوید می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح