کارشناسان ما در خدمت شما هستند
    66464045 (خط ویژه)  88765541    88756190
نرخ نامه و هزینه ترجمه رسمی

دارالترجمه رسمی نوید با سابقه درخشان در زمینه ترجمه رسمی مدارک این افتخار را دارد تا با جمع آوری کادری مجرب و متخصص از مترجمان رسمی دادگستری، کارشناسان رسمی دادگستری، وکلا  و کارشناسان و متخصصان امور مهاجرت و ویزا خدماتی در سطح اول جهانی به مشتریان خود در سراسر ایران و جهان ارائه نماید. دارالترجمه رسمی نوید خود را متعهد می داند تا نیازهای مشتریان خود را با دقت و کیفیت بالا و در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ گوید.

دارالترجمه رسمی نوید دارای دپارتمان های تخصصی ترجمه رسمی مدارک به زبان های متفاوت می باشد. متاسفانه کمبود مترجم رسمی در برخی زبان ها مثل زبان اسپانیایی، ترکی و ..... موجب ایجاد اختلال و طولانی شدن پروسه دریافت ویزای بسیاری از هم میهنان شده است. دارالترجمه رسمی نوید خود را متعهد به حل این مشکل دانسته و توانسته است با گردآوری گروهی مجرب از مترجمان این زبان ها کنار هم خدمات ارزنده ای را به مشتریان خود در سراسر ایران و جهان ارائه نماید.

لازم به ذکر است دارالترجمه رسمی نوید دارالترجمه رسمی چندزبانه (Multilingual) در تهران و ایران می باشد که ترجمه رسمی مدارک را به زبان های مختلف به صورت مستقیم بر عهده دارد.

با پیوستن به جمع مشتریان دارالترجمه رسمی نوید از تخفیف ویژه خدمات ما بهره مند شوید.

برچسب ها: ترجمه رسمی، ترجمه رسمی مدارک، ترجمه مدارک، نرخ ترجمه، تعرفه ترجمه رسمی، تایید دادگستری، تایید وزارت خارجه، دارالترجمه، دارالترجمه رسمی، نرخ نامه قانونی، ترجمه فوری، مرکز فوریت های ترجمه، مرکز ترجمه، خانه ترجمه، ترجمه رسمی ریزنمرات، ترجمه دانشنامه، چک پرینت ترجمه، تایید مدارک

 

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دارالترجمه رسمی نوید می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح