کارشناسان ما در خدمت شما هستند
    66464045 (خط ویژه)  88765541    88756190
درباره ما

دارالترجمه رسمی نوید با سابقه درخشان این افتخار را دارد تا با جمع آوری کادری مجرب و متخصص از مترجمان رسمی دادگستری، کارشناسان رسمی دادگستری، وکلا  و کارشناسان و متخصصان امور مهاجرت کاری و آکادمیک و ویزا خدماتی در سطح اول جهانی به مشتریان خود در سراسر ایران و جهان ارائه نماید. دارالترجمه رسمی نوید خود را متعهد می داند تا نیازهای مشتریان خود را با دقت و کیفیت بالا و در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ گوید.

دارالترجمه رسمی نوید دارای دپارتمان های تخصصی ترجمه رسمی مدارک به زبان های متفاوت می باشد. متاسفانه کمبود مترجم رسمی در برخی زبان ها مثل زبان اسپانیایی، ترکی و ..... موجب ایجاد اختلال و طولانی شدن پروسه دریافت ویزای بسیاری از هم میهنان شده است. دارالترجمه رسمی نوید خود را متعهد به حل این مشکل دانسته و توانسته است با گردآوری گروهی مجرب از مترجمان این زبان ها کنار هم خدمات ارزنده ای را به مشتریان خود در سراسر ایران و جهان ارائه نماید.

لازم به ذکر است دارالترجمه رسمی نوید مبتکر دارالترجمه رسمی چندزبانه (Multilingual)  می باشد که ترجمه رسمی مدارک را به زبان های مختلف به صورت مستقیم بر عهده دارد.

از سال 2014 دارالترجمه رسمی نوید با راه اندازی فروم دارالترجمه به آدرس www.navidtranslation.com/forum اقدام به ارائه طرحی نوین کرده است تا بدین وسیله هم میهنان عزیز بتوانند تجربیات خود را در ارتباط با اخذ ویزا، اقامت، مصاحبه سفارت، مسافرت و تمامی دیگر موراد مربوطه با یکدیگر به اشتراک بگذارند تا بدین طریق گنجینه ای ارزشمند از تجربیات در یک جا جمع شده و همه هم میهنان امکان استفاده از آن را داشته باشند.

افتخار همیشگی دارالترجمه رسمی نوید رضایت مشتریان است و همین امر سبب شده است تا این مرکز همواره تمام تلاش خود را برای به کار گیری روش های نوین برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود به کار بندد. بدیهی است برای تحقق این امر نظرات و پیشنهادات شما مشتریان گرامی می تواند راه گشا باشد. مدیریت دارالترجمه رسمی نوید نظرات و پیشنهادات شما را که در بخش "تماس با ما" مطرح می کنید مستقیما دریافت کرده و با جدیت مورد بررسی و اعمال نظر قرار خواهد داد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دارالترجمه رسمی نوید می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح