کارشناسان ما در خدمت شما هستند
    66464045 (خط ویژه)  88765541    88756190
دارالترجمه رسمی چکی

دارالترجمه رسمی نوید مفتخر است تا با بهره گیری از کادری متخصص و مجرب از کارشناسان و مترجمان زبان های مختلف امور ترجمه شما مشتریان گرامی را با نهایت دقت و کیفیت و در کمترین زمان ممکن انجام دهد. لازم به ذکر است در حال حاضر به علت عدم دسترسی به مترجم رسمی در زبان مورد نظر از ارائه خدمات ترجمه رسمی به این زبان معذور می باشیم.

لازم به ذکر است ترجمه رسمی مدارک به همه زبان ها در دارالترجمه رسمی نوید به صورت مستقیم انجام می گیرد و دارالترجمه رسمی نوید به عنوان مرکز اصلی ترجمه رسمی قوه قضاییه و با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص با بسیاری از دارالترجمه ها، موسسات اعزام دانشجو، موسسات اخذ ویزا، وکلای مهاجرتی و آژانس های مسافرتی همکاری دارد و آماده است تا خدمات ترجمه رسمی همه زبان های مدارک شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و با مناسبت ترین قیمت به شما مشتریان و هم میهنان عزیز ارائه نماید.

هم چنین لازم به ذکر بسیاری از زبان ها در ایران مترجم رسمی ندارند. در این موارد مشتریان محترم می توانند با مراجعه به مراجع ذیربط راهنمایی های لازم را کسب نمایند.

خدمات دارالترجمه رسمی نوید: ترجمه رسمی مدارک، ترجمه غیررسمی زبان چکی، تعرفه ترجمه رسمی مدارک، ترجمه زبان چکی، ترجمه رسمی مدارک، آموزش زبان چکی ارزان، ترجمه مدارک، ترجمه فوری زبان چکی فوری، دارالترجمه رسمی، دارالترجمه رسمی نوید، دارالترجمه فوری، مرکز فوریت های ترجمه

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دارالترجمه رسمی نوید می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح