کارشناسان ما در خدمت شما هستند
    66464045 (خط ویژه)  88765541    88756190
دارالترجمه رسمی گرجی

دارالترجمه رسمی نوید مفتخر است تا با بهره گیری از کادری متخصص و مجرب از کارشناسان و مترجمان رسمی زبان های گوناگون ترجمه رسمی مدارک شما مشتریان گرامی را با نهایت دقت و کیفیت و در کمترین زمان ممکن انجام دهد. لازم به ذکر است در حال حاضر به دلیل عدم دسترسی به مترجم رسمی در این زبان از ارائه خدمات ترجمه رسمی مدارک به زبان مورد نظر معذوریم.

لازم به ذکر است ترجمه رسمی مدارک به زبان های گوناگون در دارالترجمه رسمی نوید به صورت مستقیم انجام می گیرد و دارالترجمه رسمی نوید به عنوان مرکز اصلی ترجمه رسمی قوه قضاییه و با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص با بسیاری از دارالترجمه ها، موسسات اعزام دانشجو، موسسات اخذ ویزا، وکلای مهاجرتی و آژانس های مسافرتی همکاری دارد و آماده است تا خدمات ترجمه رسمی زبانهای گوناگون مدارک شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و با مناسبت ترین قیمت به شما مشتریان و هم میهنان عزیز ارائه نماید.

هم چنین لازم به ذکر بسیاری از زبان ها در ایران مترجم رسمی ندارند. در این موارد مشتریان گرامی می تواننند با مراجعه به مراجع ذیربط راهنمایی های لازم را کسب نمایند.

برچسب ها: ترجمه غیر رسمی مدارک به زبان گرجی، ترجمه غیر رسمی مدارک به زبان گرجی فوری، تعرفه ترجمه غیر رسمی مدارک به زبان گرجی، ترجمه غیر رسمی مدارک به زبان گرجی، تایید دادگستری، ترجمه غیر رسمی مدارک به زبان گرجی، تایید خارجه، ترجمه غیر رسمی مدارک به زبان گرجی، تایید سفارت، دارالترجمه، دارالترجمه رسمی، دارالترجمه رسمی نوید

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دارالترجمه رسمی نوید می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح