کارشناسان ما در خدمت شما هستند
    66464045 (خط ویژه)  88765541    88756190
دارالترجمه رسمی تاجیکی

دارالترجمه رسمی نوید مفتخر است تا با بهره گیری از کادری متخصص و مجرب از کارشناسان و مترجمان رسمی زبان های متفاوت ترجمه رسمی مدارک شما مشتریان گرامی را با نهایت دقت و کیفیت و در کمترین زمان ممکن انجام دهد. در حال حاضر به دلیل عدم دسترسی به مترجم رسمی در این زبان خدمات ترجمه رسمی مدارک ارائه نمی شود.

لازم به ذکر است ترجمه رسمی مدارک به زبان های متفاوت در دارالترجمه رسمی نوید به صورت مستقیم انجام می گیرد و دارالترجمه رسمی نوید به عنوان مرکز اصلی ترجمه رسمی قوه قضاییه و با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص با بسیاری از دارالترجمه ها، موسسات اعزام دانشجو، موسسات اخذ ویزا، وکلای مهاجرتی و آژانس های مسافرتی همکاری دارد و آماده است تا خدمات ترجمه رسمی زبانهای متفاوت مدارک شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و با مناسبت ترین قیمت به شما مشتریان و هم میهنان عزیز ارائه نماید.

هم چنین لازم به ذکر بسیاری از زبان ها در ایران مترجم رسمی ندارند. در این موارد مشتریان گرامی می توانند با مراجعه به مراجع ذیربط راهنمایی های لازم را کسب نمایند.

خدمات دارالترجمه رسمی نوید: ترجمه غیر رسمی مدارک به زبان تاجیکی، ترجمه غیر رسمی مدارک به زبان تاجیکی، تایید دادگستری، ترجمه غیر رسمی مدارک به زبان تاجیکی، تایید وزارت خارجه، ترجمه رسمی مدارک به زبان تاجیکی، تایید سفارت، تعرفه ترجمه غیر رسمی مدارک به زبان تاجیکی، ترجمه غیر رسمی مدارک به زبان تاجیکی فوری، دارالترجمه، دارالترجمه رسمی، دارالترجمه رسمی نوید

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دارالترجمه رسمی نوید می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح